Oficiālais Sporta Likmju Partneris

Annex 4 - Trademark of the Club (2)
Osasuna logo
Fiorentina-2022-logo-225x225
euroleague-32x32

OlyBet sporta tiešraižu skatīšanās

OlyBet sporta tiešraides

Uzzini, kā tiešraidē vērot savus iecienītākos sporta notikumus
OlyBet papildina lielākos sporta notikumus, piemēram, NBA, NHL, Tenisu, A sēriju, Bundeslīgu un La Liga ar tiešraidēm, un mēs vēlamies nodrošināt, lai visi mūsu klienti varētu brīvi izmantot šo funkciju.

Gadījumā, ja saskaries ar problēmām, skatoties mūsu tiešraides, izmēģini tālāk norādītos risinājumus.

– Pārliecinies, ka esi ielogojies un Tavā spēļu kontā ir pozitīvs atlikums, vai arī esi veicis likmi pēdējo 24 stundu laikā. – Tiešraides ir pieejamas tikai Baltijas valstīs (Igaunijā, Latvijā un Lietuvā). Ja mēģināsi piekļūt tiešraidēm ārpus Baltijas, iespējams, tās nevarēsi skatīt ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ.
– Ierīcēs, kurās tiek izmantota iOS un Safari pārlūkprogramma, var rasties problēmas ar dažu tiešraižu ielādi. Ja esi saskāries ar minēto problēmu, ir pieejami sekojoši risinājumi:

1. risinājums: Tev ir jāmaina ierīces iestatījumi. Dodies uz Iestatījumi -> Safari -> Slēpt IP adresi un atspējo šo funkciju.
2. risinājums: lejupielādē citu pārlūkprogrammu. Labākā alternatīva ir Google Chrome.

Ja tas nepalīdzēja, sazinies ar mūsu klientu atbalsta dienestu.

Brīdinājums par tehnisko apkopi: 06.11.2023

Vēlamies informēt, ka mūsu mājaslapai tiks veikta tehniskā apkope no 18:00 06.11.23 līdz 08:00 07.11.23. Kamēr mēs cītīgi strādājam, lai uzlabotu Tavu pieredzi, daži piedāvājumi un funkcijas var nebūt pieejami vai nedarboties, kā paredzēts.

 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Katara

PAR KOMANDU

Kamēr gandrīz katrai Pasaules kausa komandai būs mazāk nekā nedēļa, lai kopā sagatavotos turnīram, Katara to dara jau gandrīz sešus mēnešus. Situācijā, kad Pasaules kausa ieguvējs tiks noskaidrots īsi pirms Ziemassvētkiem, viss ir iespējams.

Grūti uzlaužama aizsardzība un organizēts uzbrukums noteikti ir šīs valstvienības priekšrocības. Esi gatavs pārsteigumiem, jo Katarai noteikti spēj tos sarūpēt.