Plašākās iemaksu iespējas un izmaksas acumirklī! Plašākās iemaksu iespējas un izmaksas acumirklī! Plašākās iemaksu iespējas un izmaksas acumirklī!

Lai Tu vēl ērtāk varētu izbaudīt iespējas, ko sniedz OlyBet, esam paplašinājuši iemaksu un izmaksu iespējas! Lai Tu vēl ērtāk varētu izbaudīt iespējas, ko sniedz OlyBet, esam paplašinājuši iemaksu un izmaksu iespējas!

Jau tagad piedāvājam izmantot maksājumu iespējas no tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā Neopay, Paysera Wallet, un mūsu jaunajiem sadarbības partneriem REVOLUT un WISE! Jau tagad piedāvājam izmantot maksājumu iespējas no tādiem pakalpojumu sniedzējiem kā Neopay, Paysera Wallet, un mūsu jaunajiem sadarbības partneriem REVOLUT un WISE!

Savukārt, vairumu izmaksu virs 50 EUR tagad veicam acumirklī gan dienā, gan naktī, arī brīvdienās!* Savukārt, vairumu izmaksu virs 50 EUR tagad veicam acumirklī gan dienā, gan naktī, arī brīvdienās!*

*Izmaksu ātrums ir atkarīgs no klienta bankas. Visātrākie maksājumi notiek uz Swedbank, Citadele un SEB banku kontiem.Vairāk nekā 90% naudas izmaksas tiek apmaksātas dažu minūšu laikā un nonāks Tavā kontā gandrīz uzreiz. Ja Tavas naudas izmaksas neatbilst zib maksājumu sistēmas prasībām, tā tiks izmaksāta vienas darba dienas laikā. *Izmaksu ātrums ir atkarīgs no klienta bankas. Visātrākie maksājumi notiek uz Swedbank, Citadele un SEB banku kontiem.Vairāk nekā 90% naudas izmaksas tiek apmaksātas dažu minūšu laikā un nonāks Tavā kontā gandrīz uzreiz. Ja Tavas naudas izmaksas neatbilst zib maksājumu sistēmas prasībām, tā tiks izmaksāta vienas darba dienas laikā.

Izvēlies sev piemērotāko maksājumu metodi un izbaudi iespējas, ko sniedz OlyBet! Izvēlies sev piemērotāko maksājumu metodi un izbaudi iespējas, ko sniedz OlyBet!

Lielākie ieguvumi:

NEOPAY

(SEB, Luminor, Citadele)

Droši, ērti un ātri maksājumi. Augstākā pakalpojumu stabiltiāte tirgū.

Paysera 

Izdevīgais un ērtais elektroniskais maks, tagad var tikt izmantots arī zibmaksājumiem OlyBet mājas lapā.

NEOPAY
(Revolut un WISE) 

Jūsu iemīļotās starptautiskās bankas tagad ir pieejams dažu peles klikšķu attālumā, bez nepeiciešamības sniegties pēc maksājumu kartes.

Superātras izmaksas

Summas virs 50 EUR iespējams saņemt acumirklī!