Oficiālais Sporta Likmju Partneris

Annex 4 - Trademark of the Club (2)
Osasuna logo
Fiorentina-2022-logo-225x225
euroleague-32x32

KĻŪSTI PAR ĪSTENU

COMBO KARALI

KAS IR COMBO KING?

Gan tiešsaistē, gan OlyBet sporta bāros Tavā rīcībā ir Combo King piedāvājums, kas palīdzēs palielināt laimestus no kombinētajām likmēm uz Taviem iecienītākajiem sporta notikumiem.

1. SOLIS

Veic sev vēlamu kombinēto likmi ar vismaz 3 izvēlēm, katru ar minimālo koeficientu 1.30. Combo King piedāvājumu vari izmantot uz jebkuriem pre-match un LIVE sporta notikumiem. Iespējamie papildu laimesti tiks automātiski uzrādīti Tavā likmju kvītī.

2. SOLIS

Atlaidies un ļauj Combo King darīt savu darbu. Ja Tava likme uzvarēs, Tu saņemsi visus nopelnītos laimestus kopā ar papildu pievienoto bonusu īstā naudā. Papildu laimesti tiks izsniegti saskaņā ar attēloto diagrammu.

BONUSS PAR LAIMESTU

3-kāršā

+3%

4-kāršā

+4%

5-kāršā

+5%

6-kāršā

+6%

7-kāršā

+10%

8-kāršā

+15%

9-kāršā

+20%

10-kāršā (vai augstāka)

+25%

KOMBINĒTĀ LIKME

KOMBINĒTĀ LIKME — izdari savas izvēles un vēro, kā pieaug Tavi laimesti!

Noteikumi un Nosacījumi

Kas var izmantot piedāvājumu?

 • Piedāvājums ir spēkā visiem OlyBet klientiem.

Kā un kad es varu piedalīties?

 • Spēlētājam jāizvēlas vismaz 3 notikumi ar min. koeficientu 1.30 kombinētās likmes veikšanai. Combo King naudas bonuss tiks automātiski aprēķināts un attēlots likmju kartītē.

Kā es varu vinnēt?

 • Spēlētājs var saņemt papildu laimestus jeb īstas naudas bonusu gadījumā, ja kombinētās likmes iznākums ir bijis veiksmīgs.
 • Bonusa summa tiek aprēķināta, pamatojoties uz kombinētās likmes Net laimestu. Piemērs: 20€ likme par 3 notikumiem ar koeficientu 6.00 ģenerē 3€ bonusu. (6 x 20 = 120, Net laimests ir: 120 – 20 = 100, Bonuss = 100 * 3% = 3€).

Kā es saņemšu savu balvu?

 • Īstas naudas bonuss tiks pievienots klienta spēles kontam automātiski līdz ar kombinētās likmes laimestu.

Cita noderīga informācija:

 • Piedāvājuma ietvaros drīkst veikt gan pre-match, gan live likmes jebkurā sporta veidā. Piedāvājums neattiecas uz sistēmas likmēm.
 • OlyBoost tiek klasificēts kā paaugstinātu koeficientu piedāvājums, un tas neveicina citu piedāvājuma prasību izpildi.
 • Līdz ar izmaiņu veikšanu kombinētās likmes kartītē, mainās bonusa summa. Piemērs: spēlētājs, atlasot 3 notikumus kombinētās likmes veikšanai, uzvaras gadījumā saņems bonusu 3% apmērā. Pievienojot kartītei 4. notikumu, bonuss tiek pārrēķināts. Tiek ņemti vērā tā brīža koeficienti un likmes vērtība, lai aprēķinātu bonusa summu 4% vērtībā.
 • Līdz ar izmaiņu veikšanu kombinētās likmes kartītē pēc tam, kad viens vai vairāki notikumi jau noslēdzās ar uzvaru, bonusa summa automātiski tiek pārrēķināta – jaunās likmes summa būs vienāda ar izmaksas summu. Piemērs: spēlētājs, atlasot 3 notikumus kombinētās likmes veikšanai, uzvaras gadījumā saņems bonusu 3% apmērā. Pēc tam, kad viens no notikumiem noslēdzās ar uzvaru, spēlētājs drīkst pievienot savā likmes kartītē jaunu notikumu. Jaunās likmes summa būs vienāda ar izmaksas summu. Šajā situācijā vinnētā likmes summa netiks ņemta vērā Combo King bonusa aprēķināšanā, bet jaunpievienotais notikums pārveidos likmi par trīskāršo ar jaunu likmes summu (izmaksas summa pēc pirmā notikuma uzvarēšanas) un jaunu notikumu izlasi, kas kvalificēsies 3% bonusam.
 • Ja kāds no kombinētās likmes notikumiem tiek atcelts vai atlikts (atgriešana ar likmes koeficientu 1.00), bonusa apmērs tiek aprēķināts balstoties uz notikumu skaitu, kuri tika aprēķināti ar sākotnējo koeficientu. Piemērs: spēlētājs veica četrkāršo kombinēto likmi, kur 3 notikumi noslēdzās ar uzvaru, bet 1 notikums tika atcelts/apturēts. Šajā gadījumā bonusa apmērs no sākotnējiem 4% sarūk līdz 3%.
 • Maksimālā bonusa summa ir 5000€.
 • OlyBet patur tiesības atcelt “palielināto laimestu bonusu” nepareizas likmju cenas (koeficienta) noteikšanas gadījumā.
 • OlyBet patur tiesības atsaukt un anulēt jebkāda veida bonusu gadījumā, ja klients ir rīkojies neētiski un veiktās likmes ir pretrunā minētiem noteikumiem.
 • OlyBet patur tiesības atteikt piedāvājumu kādam noteiktam klientam vai klientu grupai.
 • OlyBet patur tiesības mainīt, apturēt vai atcelt kampaņu jebkurā laikā.
 • Uz piedāvājumu attiecas vispārējie OlyBet noteikumi un nosacījumi.
 • Noteikumu valodu atšķirību un ar to saistīto domstarpību gadījumā latviešu versija ir noteicošā.

Brīdinājums par tehnisko apkopi: 06.11.2023

Vēlamies informēt, ka mūsu mājaslapai tiks veikta tehniskā apkope no 18:00 06.11.23 līdz 08:00 07.11.23. Kamēr mēs cītīgi strādājam, lai uzlabotu Tavu pieredzi, daži piedāvājumi un funkcijas var nebūt pieejami vai nedarboties, kā paredzēts.

 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Katara

PAR KOMANDU

Kamēr gandrīz katrai Pasaules kausa komandai būs mazāk nekā nedēļa, lai kopā sagatavotos turnīram, Katara to dara jau gandrīz sešus mēnešus. Situācijā, kad Pasaules kausa ieguvējs tiks noskaidrots īsi pirms Ziemassvētkiem, viss ir iespējams.

Grūti uzlaužama aizsardzība un organizēts uzbrukums noteikti ir šīs valstvienības priekšrocības. Esi gatavs pārsteigumiem, jo Katarai noteikti spēj tos sarūpēt.