5. - 31. MAIJS

LIELĀKĀ ONLINE TURNĪRU SĒRIJA

GG Online čempionāts norisinās no 5. līdz 31. maijam. Programmā ir iekļauts 131 čempionāta notikums un neskaitāmi blakus pasākumi, kā arī vairāk nekā 40 turnīri ar kopējo garantēto balvu fondu vairāk nekā miljona dolāru apmērā.

 

Visi notikumi ir sadalīti četros dažādos līmeņos, lai atbilstu ikvienam “bankroll”– zems, vidējs, augsts un īpaši augsts.

 

Tu vari kvalificēties čempionāta notikumiem, izmantojot ikdienas satelītturnīrus, kurus atradīsi pokera programmas GGOC sadaļā.

 

Ja Tev patīk sacensību azarts, nepalaid garām iespēju pakāpties GGOC līderu sarakstā, jo sērijas labākie dalībnieki kopā dalīs $500 000 balvu fondu trīs dažādos “buy-in” līmeņos.

LIELĀKIE NOTIKUMI

$150 000 000 BALVU FONDS

 

ĪPAŠI AUGSTS, AUGSTS, VIDĒJS UN ZEMS BUY-IN LĪMENIS

 

DIVI GALVENIE PASĀKUMI AR ATTIECĪGI $8M UN $10M BALVU FONDU

 

$500 000 SĒRIJAS LĪDERU TABULA

 

40+ TURNĪRI AR VAIRĀK KĀ MILJONS DOLĀRU BALVU FONDU

$500K LĪDERU SARAKSTS

Lūdzu, ņem vērā, ka turnīra balvu fondi var mainīties, un dažas šajā vietnē norādītās summas var nebūt aktuālas; ar aktuālo informāciju par balvām vari iepazīties OlyBet pokera lietotnes turnīra vestibilā.

Ja rodas aizdomas, ka kāds spēlētājs veic krāpnieciskas darbības, OlyBet ir tiesības veikt izmeklēšanu un izslēgt spēlētāju, ja šīs aizdomas apstiprinās.

OlyBet patur tiesības mainīt vai atsaukt piedāvājumu jebkurā laikā.

Papildus šiem noteikumiem spēkā ir visi OlyBet pakalpojumu sniegšanas noteikumi un nosacījumi.