NBA SEZONAS piedāvājums

5 x 5€

bonusa likmes

Pievienojies OlyBet un dāvanā saņem bonusa likmes 25€ vērtībā! Seko līdzi NBA sezonai kopā ar mums.

olybet-nba.png

Oficiālais NBA sporta likmju partneris

1.

izveidot kontu

Reģistrējies OlyBet.lv, nospiežot zaļo pogu augstāk.

2.

veikt iemaksu

Lai saņemtu 5 x 5€ bonusa likmes, veic pirmo iemaksu vismaz 25€ apmērā.

3.

SPĒLĒT

Izmanto bonusa likmes, veicot likmes uz 5 dažādām NBA spēlēm jebkurā piedāvājuma līnijā.

Aktuālās NBA spēles

OlyBet piedāvā

NBA TIEŠRAIDES

Tu vari skatīties visas NBA spēles jebkurā ierīcē OlyBet Live likmju sadaļā!

ĀTRI UN VIENKĀRŠI DEPOZĪTI

Mēs piedāvājam plašas iemaksu metodes, kuras ļauj nekavējoties ieskaitīt naudu Tavā OlyBet spēles kontā.

DROŠS UN UZTICAMS

Esi drošs, ka Tava drošība un izklaide mums ir pirmajā vietā. OlyBet ir sertificēts un licencēts Latvijas Izložu un Azartspēļu Uzraudzības Inspekcijā.

IZPALĪDZĪGS ATBALSTA DIENESTS

Mēs esam šeit, lai ar čata vai e-pasta starpniecību palīdzētu Tev latviešu, krievu vai angļu valodās 7 dienas nedēļā no 9:00-24:00.

IZVEIDOT KONTU.
VEIKT IEMAKSU.
SĀKT SPĒLĒT.

Kas var izmantot piedāvājumu?
Piedāvājums ir spēkā jauniem OlyBet klientiem, kuri reģistrējās olybet.lv ar promo kodu NBAON

Kā un kad es varu piedalīties?

 • Piedāvājums ir spēkā no 18.12.2020. līdz 21.05.2021. plkst. 23:59 CET+2.
 • Lai saņemtu bonusa likmes, klientam pēc reģistrācijas ir jāveic iemaksa savā olybet.lv spēles kontā vismaz 25€ apmērā.

Kā es varu vinnēt?

 • 5 x 5€ bonusa likmes tiek piešķirtas klientam automātiski uzreiz pēc iemaksas veikšanas. Visas bonusa likmes tiek pieškirtas vienlaicīgi.
 • Katra bonusa likme ir vienkāršā likme un tās vērtība ir 5€. Katrai bonusa likmei tiek piemērota ~99.9% atlaide par tās izmantošanu (piemērota maksa 0.01€). 
 • Bonusa likmes ir derīgas likmju veikšanai tikai uz NBA 2020/2021 sezonas spēlēm (5 dažādām spēlēm). Ja bonusa likmes līdz NBA sezonas pēdējās spēles beigām netiek izmantotas, tās tiks anulētas.
 • Bonusa likmes drīkst izmantot likmes veikšanai uz jebkādu pre-match un/vai live notikumu ar koeficientu 1.6 vai lielāku.
 • Bonusa likme nav izmantojama kā kvalifikācijas likme cita bonusa saņemšanai, piemēram, likmes veikšanai cita piedāvājuma ietvaros. 

Kā es saņemšu savu balvu?

 • Bonusa likmes būs pievienotas klienta spēles kontam automātiski.
 • Gan gūtiem laimestiem, gan saņemtiem bonusiem nav papildu apgrozījuma nosacījumu.

Cita noderīga informācija

 • Šis iepazīšanās piedāvājums nav izmantojams kopā ne ar vienu citu akciju.
 • Uz piedāvājumu attiecas vispārējie OlyBet noteikumi un nosacījumi.
 • Piedāvājumu var izmantot tikai viena persona, ģimene, mājsaimniecība, IP adrese, e-pasta adrese.
 • OlyBet patur tiesības atteikt piedāvājumu kādam noteiktam klientam vai klientu grupai.
 • OlyBet patur tiesības mainīt, apturēt vai atcelt kampaņu jebkurā laikā.
 • Piedāvājums ir spēkā visiem spēlētājiem, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu. Izņēmums ir darbinieki un viņu ģimenes locekļi: organizatori, jebkuras aģentūras, kas iesaistītas piedāvājuma reklamēšanā, kā arī tie, kuriem ar to ir profesionālas attiecības. Darbinieki, direktori, menedžeri un viņu radinieki (laulātie, vecāki, bērni, brālis vai māsa un viņu laulātie), viņu ģimenes locekļi, organizācijas, kas saistītas ar NBA, īpaši nacionālā basketbola asociācija (“ NBA ”), NBA Media Ventures LLC, NBA Properties Inc, kopā saukti kā“ NBA subjekti ”, kā arī viņu meitas uzņēmumi, filiāles un reklāmas aģentūras. Tāpat arī organizācijas, kas ietilpst NBA struktūrvienībās, kā arī to mates uzņēmumi, filiāles, meitas uzņēmumi, partneri, direktori, darbinieki, vadītāji, pārstāvji, izplatītāji, mazumtirgotāji, tiesību pārņēmēji, reklāmas aģentūras, pārstāvji un pilnvarotās personas nenes kādu atbildību, ja rodas pretenzijas, prettiesiskas darbības, zaudējums, bojājumi vai kaitējums, īpaši uzvarētāja vai jebkuras trešās personas miesas bojājumu vai nāves gadījumā, vai jebkāds personiska vai nekustama īpašuma bojājums, kas var rasties uzvarētāja pilnīgas vai daļējas, tiešas vai netiešas balvas iegūšanas un / vai saņemšanas rezultātā.
  Piedaloties šajā konkursā un pieņemot balvu, uzvarētājs piekrīt, ka NBA subjekti saprātīgi izmanto savu balsi, tēlu, uzvārdu un vecumu bez jebkādas papildu kompensācijas par turpmākām reklāmas darbībām. NBA un katras NBA komandas logotipi ir preču zīmes un attēli, ko aizsargā autortiesības un/vai citas intelektuālā īpašuma tiesības un kas ir NBA Properties, Inc. un attiecīgo NBA dalībnieku komandu ekskluzīvs īpašums. Tos nevar pilnībā vai daļēji izmantot bez NBA Properties, Inc. iepriekšējas rakstiskas piekrišanas © 2021 NBA Properties, Inc. Visas tiesības ir aizsargātas.